Socialinių reikalų D.U.K.

Skatinamosios stipendijos yra skiriamos 10-12%  geriausiai besimokantiems grupės studentams, kurie neturi akademinių skolų, studijuojantiems bet kuria studijų forma, nepriklausomai nuo to, ar studijuoja valstybės finansuojamoje ar nefinansuojamoje vietoje.

Skatinamosios stipendijos yra skiriamos studentams nuo pirmo kurso antro semestro.

Skatinamąją stipendiją skiriamos 10-12% geriausiai besimokantiems to pačio kurso ir tos pačios studijų krypties studentams.

Skatinamoji stipendija yra skiriama du kartus per metus: pavasario semestre – už vasario – rugpjūčio mėnesiu ir rudens semestre – už rugsėjo – sausio mėnesius.

Norint gauti vietą bendrabutyje, reikia užsiregistruoti šiuo adresu: bendrabuciai.kaunokolegija.lt.

Gavus vietą bendrabutyje į jūsų el.paštą bus atsiųstas pranešimas, kad vieta bendrabutyje jums yra paskirta, taip pat bus nurodytas ir paskirtas bendrabutis bei kambarys, kuriame gyvensite.

Trečiame etape priimtiems studentams yra paskirtas kelių dienų laikotarpis, per kurį jie gali pildyti prašymus dėl vietos bendrabutyje.

Vietų bendrabučiuose yra mažiau nei norinčių juose gyventi, todėl negavus vietos bendrabutyje, esate įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą, kurie vietą bendrabutyje gauna, tuo metu, kai jos atsilaisvina. Dažniausiai tai būna spalio – lapkričio mėnesiais bet pasitaiko ir anksčiau.

Studentai, kurių pavardės yra paskelbtos sąrašuose, į bendrabutį turi atvykti Kauno kolegijos internetiniame puslapyje paskelbtu laiku. Dažniausiai tai būna rugpjūčio 30-31 dienomis nuo 09:00 iki 19:00 val.

Kauno kolegijos bendrabučių vedėja yra įsikūrusi pirmojo bendrabučio pirmame aukšte.

Studentas, norintis gauti paskolą, turi registruotis Valstybinio studijų Fondo interneto svetainėje užpildydamas nustatytos formos prašymą.

Valstybės remiamos paskolos yra teikiamos pirmosios pakopos studentams (bakalauro studijos), vientisųjų studijų studentams,  antrosios pakopos studentams (magistro studijos), trečiosios pakopos studentams (doktorantūros studijos) ir laipsnio nesuteikiančių studijų programų studentams (rezidentūra, studijos pedagogo kvalifikacijai įgyti).

Pavasario semestre papildomai teikiamos tik paskolos gyvenimo išlaidoms bei dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis.


Warning: Undefined array key "pages" in /home/ktksa/domains/kksa.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117