Psichologas

Šiandien akademinio trečiadienio rubrikoje norime pranešti apie Kauno kolegijoje veikianti psichologą.

Kviečiame Kauno kolegijos studentus registruotis į konfidencialias nemokamas psichologines konsultacijas. Dėl konsultacijos galite rašyti  el. paštu ugne.vasile@lss.lt  ir sutarsime dėl Jums patogaus laiko konsultacijai.

Dažniausiai tarp jaunų žmonių, studentų yra maišoma sąvoką psichologas ir psichiatras.

Psichologas:

Psichologas – psichologijos studijas universitete baigęs asmuo. Panaudodamas specialius testus psichologas tiria įvairius psichikos procesus: dėmesį, atmintį, intelektinius gebėjimus, mąstymą, taip pat asmenybės. Taip pat psichologas konsultuoja iškilus problemoms tarpasmeniniuose santykiuose, šeimoje arba darbe. Tai vadinama psichologiniu konsultavimu.

Turėti psichologą ir galimybė lankytis pas jį yra prilyginamą prestižo reikalu, net daugelis garsenybių pas juos lankosi, kad galėtu lengviau pažinti save. Taip pat, gero užsienio praktika rodo, kad studentai lankydamasi pas psichologą lengviau atlaiko įtampą sesijos metu arba dažniau lankydamasi pas jį po sesijos, sumažina streso kiekį paskaitose ir atsiskaitymuose. Psichologo darbas yra konsultuoti ir padėti ribinėse situacijose.

Kontaktai:

Psichologė: Ugnė Vasilė

El. paštas: ugne.vasile@lss.lt

Telefonas: +370 609 43208

Vieta: Gedimino g. 41-23, Kaunas

Psichiatras:

Psichiatras – medicinos studijas universitete baigęs asmuo, kuris po bendro medicinos studijų kurso pasirinko tolimesnę psichiatrijos specializaciją. Psichiatras nustato galutinę psichikos sutrikimų diagnozę, ko negali padaryti psichologas.

 

Taigi studente, būk pasiruošęs palengvinti sesiją ir sumažinti stresą studijų metu!