Turnyras įspūdžiai „Trigubas Smūgis“.

2015 metų sausio 3 dieną, Kauno kolegijos lėkščiasvydžio komanda keliavo į Lietuvos lėkščiasvydžio sostinę Trakų Vokę, kurioje vyko penktus metus iš eilės organizuojamas lėkščiasvydžio turnyras „Trigubas Smūgis“. „Trigubas Smūgis“ tai HAT tipo turnyras, kai sportininkai į šį turnyrą registruojasi individualiai, o komanda sudaroma prieš turnyrą burtu keliu, pagal žaidėjų patirtį žaidime.

Šiais metais susrinko gausiausias būrys žaidėjų iš Šiaulių, Kauno, Vilniaus, Kaišiadorių, Klaipėdos apie 40 sportininkų. Kauną atstovavo, Kauno kolegijos komandos nariai: Dovydas Čyvas bei Karolis Novikovas.


Lėkščiasvydis, dar vadinamas ultimeitu (angl. ultimate) arba frisbiu (angl. frisbee) – bekontaktis komandinis žaidimas, žaidžiamas su 175 gramų skraidančiuoju disku.

Lėkščiasvydis – tai greitas, techniškas, reikalaujantis taktinių įgūdžių, smagus žaidimas su pagrindine garbingo žaidimo taisykle (angl. fair play).

Žaidimo tikslas – pelnyti taškus perdavinėjant diską savo komandos nariams. Taškai pelnomi pagavus diską taškų pelnymo zonoje, panašiai kaip amerikietiškajame futbole arba regbyje, tačiau čia priešingai, žaidėjas turintis diską bėgti negali.

Lėkščiasvydis taip pat išsiskiria tuo, kad šiame sporte nėra fizinio kontakto ir jame nėra teisėjų. Didžiojoje daugumoje turnyrų ar čempionatų teisėjai nedalyvauja ir visus žaidime iškilusius taisyklių pažeidimus skelbia ir sprendžia patys žaidėjai.