TOLERANCIJOS DIENA!

Lapkričio 16 d. yra Tarptautinė tolerancijos diena. Šia proga, lapkričio 17 d., vyko renginys, kurį suorganizavo Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto studentų atstovybė kartu su ESN KK. Į renginį buvo pakviesti ERASMUS studentai, kad pasidalintų savo patirtimi, bei problemomis, su kuriomis teko susidurti atvykus į Lietuvą.
Kiekvienais metais, vis daugiau būsimų studentų iš užsienio šalių, atvyksta studijuoti į Kauno kolegiją. Čia jie ne tik studijuoja, bet ir susipažįsta su mūsų šalies kultūra, tradiciniais patiekalais.
Studentai atviravo, kad adaptacija nebuvo labai sunki. Pagrindiniai aspektai – klimatas, kalbos barjeras. Štai su tokiais sunkumais susiduria, mūsų Kauno kolegijoje studijuojantys ERASMUS studentai, atvykę į svečią šalį.
„Mūsų atžvilgiu, studentai čia tolerantiški. Nuoširdžiam bendravimui netrukdo nei odos spalvos skirtumai. Atvykęs ERASMUS studijoms į Lietuvą, Kauno kolegijoje pasijaučiau kaip namuose. Dėstytojai ir studentai padeda taip, lyg būtume jų didelės šeimos dalis“ – savo mintimis dalijosi ERASMUS studentas.
Nesvarbu, koks tu esi, svarbiausia – būk tolerantiškas sau ir kitiems!