Studentai pribloškė nieko neįtarusius pirkėjus

Ketvirtadienio pavakare į Kauno „Akropolyje“ įsikūrusį prekybos centrą užsukusius pirkėjus nustebino studentų atliktas viešas šokis. Juo siekta atkreipti dėmesį į studentams svarbiausią metų renginį – Tarptautinę studentų dieną (TSD), vyksiančią lapkričio 14-ąją Kaune.

Neįprastas studentų „flashmobas“ maloniai nustebino ir pralinksmino prekybos centro „Maxima“ lankytojus.

„Likau nuoširdžiai nustebinta studentų išradingumu, aktyvumu bei drąsumu. Gavau geros nuotaikos dozę likusiam vakarui po sunkios darbo dienos, tiesiog užėjusi apsipirkti. Ačiū studentams“, – įspūdžiais dalinosi kaunietė Indrė.

Šokėjų komandos koordinatorė Julija Venckutė po pasirodymo neslėpė džiaugsmo: ,,Smagu, kad šokis pasiekė tikslą ir pritraukėme daugiau žiūrovų nei tikėjomės. Juos visus ir jų draugus bei pažįstamus pakvietėme į Tarptautinę studentų dieną, kuri pasižymės kaip niekad įvairia ir įdomia programa“.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Studentų atstovybės narys, TSD komunikacijos koordinatorius Simonas Balčiūnas pasakojo, kad iki svarbiausios studentų metų šventės liko tik dvi savaitės, todėl studentai labai intensyviai dirba ir ruošiasi toliau stebinti kauniečius bei miesto svečius. Ką veikia studentai ir kaip vyksta pasiruošimas, galima sužinoti jų interneto puslapyje.

Arba aplankykite TSD facebook skiltį 

Tarptautinė studentų diena prasidės nuo pat ankstaus lapkričio 14 d. ryto prekybos miestelyje „Urmas“, kur vyks cepelinų valgymo varžybos, šokėjų pasirodymai, konkursai bei kitos aktyvios pramogos.

Vakarinė dalis persikels į Kauno sporto halę, kurioje bus renkama šauniausia Lietuvos studentė ,,Ledi 2014“, o su studentais linksminsis bei juos sveikins „Biplan“, „Omerta“, „Skamp“, Pushaz‚ „Wild reason“ ir „Jay Jack“.

Skaitykite daugiau: http://kauno.diena.lt/naujienos/kaunas/menas-ir-pramogos/studentai-pribloske-nieko-neitarusius-pirkejus-657302#ixzz3HzmTyWxl