Naktinės dirbtuvės’15: Kūrybos gatvė

Kauno kolegija šiąnakt nemiega. Naujajame studijų centre šurmuliuoja studentai kartu su moksleiviais – vyksta renginys „Naktinės dirbtuvės’15: kūrybos gatvė“. Ką įdomaus jie veikia?

Renginio organizatoriai Kauno kolegijos studentų atstovybė (KKSA) 10–12 klasės moksleivius į svečius pakvietė pasijausti studento kailyje. Apie 90 moksleivių iš įvairių Lietuvos kampelių dalyvauja kūrybinėse dirbtuvėse, paskaitose, organizuojami įvairūs žaidimai, sporto užsiėmimai.

„Renginys skirtas nekantraujantiems kuo greičiau susipažinti su studentišku gyvenimu ir Kauno kolegijos aplinka bei praleisti vieną naktį išbandant įvairius praktinius užsiėmimus, susijusius studijomis, studentišku laisvalaikiu“, – informuoja KKSA prezidentas Jonas Leitys.

Moksleiviai save išbando šiose kūrybinėse dirbtuvėse: „Išlaisvink judesį“ (šokiai ir flashmob‘as), „Makiažo paslaptys“ (makiažo naudojimo pagrindai), „Veido grimas – subtilybės“ (veido grimo naudojimas ir kaukės kūrimas), „Piešimas kitu kampu“ (piešimo pagrindai ir šaržai), „Tamsusis kambarys foto režimu“ (fotografavimas ir nuotraukų ryškinimas), „Tu ir vaidyba“ (asmens pateikimas auditorijai), „Pasitikėjimo atradimas“ (viešasis kalbėjimas, lyderystė).

Apie motyvaciją, savirealizaciją, pasitikėjimą savimi svečiams iš Lietuvos vidurinių mokyklų patarimus dalina dvejose paskaitose, kurių lektoriai Kauno kolegijos dėstytojai Robertas Šunokas ir Mindaugas Samuolaitis. Jie abu yra asociacijos „Toastmasters Kaunas“ atstovai.

Laukite rengiamo video reportažo su naktinių dirbtuvių nuotaikomis ir moksleivių atsiliepimais.