Bendra

LIETUVOS STUDENTO PAŽYMĖJIMAS

Lietuvos studento pažymėjimas (LSP) – tai  vienintelis dokumentas, įrodantis studento statusą. Jis suteikia teisę naudotis aukštosios mokyklos biblioteka, inventoriumi, naudojamas laikant egzaminus, sužinant pažymius bei jungiantis prie aukštosios mokyklos vidinės informacinės sistemos.

LSP taip pat suteikia teisę naudotis šalies viešojo transporto lengvatomis bei įvairiomis tik studentams skirtomis nuolaidomis visoje Lietuvoje.

Dokumentą užsisakyti arba prasitęsti galima svetainėje www.lsp.lt. Užsisakydamas pažymėjimą, studentas pasirenka kada ir kur jį atsiims. Baigus arba nutraukus studijas, galiojantį LSP būtina nedelsiant grąžinti į Swedbank arba DNB banko padalinį.

D.U.K.

Pamestas LSP

Pametus LSP, studentas kuo skubiau turi užpildyti Pamesto LSP prašymą, kurį rasite sekančioje skiltyje, su Adobe Reader programa (Parsisiųsti programą galite čia -> https://get.adobe.com/reader/) detalesnė pildymo informaciją taip pat rasite sekančioje skiltyje. Užpildytą prašymą galima nuskenuoti ir atsiųsti jį į kksa.lsp@go.kauko.lt paštą, arba atnešti į Kauno Kolegijos Studentų Atstovybę Pramonės pr. 22A – 113kab. (Naujajame Studijų Centre).

Pavogtas LSP

Pavogto LSP atveju, studentas pirmiausiai privalo kreiptis į artimiausią Policijos komisariatą ir gauti pažymą dėl pavogto dokumento. Turint šią pažymą studentas turi užpildyti Pamesto LSP prašymą, kurį rasite sekančioje skiltyje, su Adobe Reader programa (Parsisiųsti programą galite čia -> https://get.adobe.com/reader/) detalesnė pildymo informaciją taip pat rasite sekančioje skiltyje. Užpildytą prašymą galima nuskenuoti ir atsiųsti jį į kksa.lsp@go.kauko.lt paštą, arba atnešti į Kauno Kolegijos Studentų Atstovybę Pramonės pr. 22A – 113kab. (Naujajame Studijų Centre).

Neleidžia užsisakyti LSP.

Iškilus nesklandumams užsisakant LSP kreipkitės į koordinatorių kuris jums padės jas išspręsti, kontaktus rasite dešinėje puslapio pusėje.

Pamiršau prisijungimus prie savo paskyros, ką daryti?

Pamiršus savo prisijungimo duomenis pirmiausiai pabandykite juos atkurti per LSP.lt svetainę, esant nesklandumams kaip pvz. pamiršote savo el. Pašto slaptažodį ir niekaip negalite atkurti prisijungimo duomenų, tada parašykite LSP registracijos naikinimo prašymą, kurį rasite sekančioje skiltyje, su Adobe Reader programa (Parsisiųsti programą galite čia -> https://get.adobe.com/reader/) detalesnė pildymo informaciją taip pat rasite sekančioje skiltyje. Užpildytą prašymą galima nuskenuoti ir atsiųsti jį į kksa.lsp@go.kauko.lt paštą, arba atnešti į Kauno Kolegijos Studentų Atstovybę Pramonės pr. 22A – 113kab. (Naujajame Studijų Centre).

Baigiu/nutraukiu studijas arba baigėsi mano LSP galiojimo laikas, ką daryti?

Bet kuriuo atveju studentas pirmiausia turi nuvykti į išdavimo padalinį (SwedBank arba DnB) ir ten nunešti LSP, kuris bus išregistruotas ir jame bus išmušta skylė. Studentų Atstovybė nebe išregistruoja LSP. Su išregistruotu LSP reikia atvykti į Studentų Atstovybę Pramonės pr. 22A – 113kab. (Naujajame Studijų Centre). Ten bus patikrinta ar LSP tikrai išregistruotas ir tada ant studento atsiskaitymo lapelio bus uždėtas galiojantis Studentų Atstovybės antspaudas ir parašas.

Aš išeinu į Studijų pertrauką arba Akademines atostogas, ar man reikia grąžinti LSP?

Ne, studentas išeinantis į Studijų pertrauką arba Akademines atostogas neprivalo grąžinti savo LSP nei į išdavimo vietą, nei į Studentų Atstovybę. Studentui reikia atvykti į Studentų Atstovybę Pramonės pr. 22A – 113kab. (Naujajame Studijų Centre), kur ant atsiskaitymo lapelio bus uždėtas galiojantis Studentų Atstovybės antspaudas ir parašas. Prasitęsiant studijų laikui, studentas galės dar kartą užsisakyti LSP kuris galios iki naujos studijų baigimo datos. Jeigu norite tai padaryti iškarto prasidėjus Atostogoms arba Petraukai, patariama palaukti 1 arba 2 savaitės kol garantuotai bus sutvarkyti duomenis.

Kyla kitų klausimų? Šone rasite kontaktus, kreipkitės, teiraukitės, padėsime kuo tik galėsime.

Prašymų pildymas

Prašymų pildymas

Visi prašymai pildomi per kompiuterį naudojant nemokomą programą Adobe Reader (https://get.adobe.com/reader/). Užpildytą prašymą būtina atspausdinti ir jį pasirašyti. Užpildžius būtina atnešti į Kauno Kolegijos Studentų Atstovybę esančią Pramonės pr. 22A – 113kab, arba nuskenuoti ir atsiųsti į kksa.lsp@go.kauko.lt.


Prarastas LSP:

Pavogtas LSP:

LSP.lt registracijos naikinimui:

Įmokos gražinimui:

Įmokos sumažinimui:

Amanta Kaniušekaitė

Tarpininkė Lietuvos studento pažymėjimo klausimams

Tel. nr.: +370 645 66293
El. Paštas: kksa.lsp@go.kauko.lt