Kauno kolegijos dienos`18

 

Kauno kolegiją bei visą Kauno miestą balandžio 12-19 dienomis drebino studentiško šurmulio lavina. Kauno kolegijos studentų atstovybė nuobodžiauti neleido kasmet organizuojamų “Kauno kolegijos dienų’18” renginių ciklu.

Šiais metais, be tradiciniais tapusių renginių, kaip „Naktinės dirbtuvės“ – skirtos moksleiviams, „Galimybių parkas“ – miesto gyventojams ir svečiams bei „Barakiada: regionų žaidynės“ – Kauno kolegijos bendrabučių gyventojams, studentai suorganizavo ir uždaromąjį „RIO Beach party“ aktyvios veiklos vakarėlį “RIO” smėlio arenoje.

Naktinių dirbtuvių (balandžio 12-13d.) metu po Kauno kolegijos stogu susirinko beveik šimtas moksleivių iš įvairių Lietuvos miestų ir miestelių. Dirbtuvių metu kiekvienas moksleivis galėjo save išbandyti skirtingose veiklose ir susipažinti su Kauno kolegijoje realizuojamomis technologijomis bei diegiamomis inovacijomis. Derybų menas, makiažo paslaptys, masažai, maketavimo gudrybės, rankdarbių iš odos bei marškinėlių gamyba, šokių lavina bei kelionių organizavimas – užsiėmimai, subalansuoti studentams, bet “Naktinių dirbtuvių” metu skirti moksleiviams.  Tai ne tik leido susirinkusiesiems įsijausti į studento vaidmenį, bet ir susipažinti su aukštosios mokyklos aplinka, lektoriais, veikiančiais šioje institucijoje bei studentais, kurie geriausiai gali perteikti savo potyrius įžengus į naująjį gyvenimo etapą. Po aktyvių veiklų moksleiviai būrėsi į komandas, vykdžiusias parengtas užduotis, varžantis tarpusavyje ir taip vainikuojant vakarą įsimintinais pasirodymais scenoje.

Naktinės drbtuvės 2018Veiklų maratonas, trukęs visą naktį, subūrė 11–12 kl. moksleivius iš visos Lietuvos į mūsų namus – Kauno kolegiją. Dalyviams buvo suteikta galimybė studentus ir kolegijos aplinką pažinti iš arčiau. 💯👍

Posted by Kauno kolegijos studentų atstovybė on 2018 m. balandis 18 d.

Miestiečius ir miesto svečius (balandžio 14d.) džiugino Kauno centre, šalia Miesto sodų įsikūręs „Galimybių parkas“. Nuo pat ryto čia šurmuliavę studentai miestiečius prisijungti kvietė su muzika bei šokiais. Čia veiklos atrasti galėjo kiekvienas – nuo pačių mažiausiųjų iki vyresniojo amžiaus žmonių. Mažyliai, Kauno kolegijos studentų pagalba „Galimybių parke“ galėjo įsikūnyti į savo mėgstamiausius herojus, pasigaminti savo galimybių aitvarą, pasimokyti, kaip taisyklingai valyti dantukus ir net pažaisti prieš studentus krepšinį. Miesto gyventojus šioje erdvėje taip pat džiugino gyva muzika, šokiai, masažai ir net įvairiausių formų blynus kepantis, pačių studentų sukonstruotas, robotas! Kiekvienas apsilankęs galėjo prisidėti prie didžiulės bendros mandalos spalvinimo ir užrašydamas savo norus ant tam skirtos sienos – pakelti savo svajonių bei galimybių aitvarą aukštyn!

Kauno kolegijos bendrabučių gyventojai (balandžio 16-19d.), kaip ir kievienais metais, stojo į mūšį dėl geriausio bendrabučio vardo. Studentai, užvaldyti studentiško azarto ir noro apginti savo bendrabučio vardą,` visas keturias dienas, daugiau ar mažiau, buvo priversti pralieti prakaito. „Barakiada. Regionų žaidynės“ šiais metais buvo suorganizuota taip, jog dalyvai, norėdami laimėti, turėjo atskleisti ne tik savo fizines, bet ir protines jėgas pačiais unikaliausiai būdais! Kad įrodytų, kuris bendrabutis geriausias – jiems teko dalyvauti studentų atstovybės paruoštose neįprastose estafetėse, pažinti miestą dalyvaujant pramoginėse orientacinėse miesto centre, atiduoti daug jėgų plaukiojant ir atliekant įvairias užduotis Girstučio baseine bei ant RIO sporto arenos smėlio.

Pasibaigus bendrabučių žaidynėms ir išsiaiškinus, kuris bendrabutis buvo geriausias – studentai startavo su naujo formato viso Kauno kolegijos dienų renginių ciklo uždaromuoju renginiu „RIO beach party“ (balandžio 19d.), kur jų laukė karštas smėlis, limbo, užburiančios „zumba“ pamokos ir vasariška atmosfera su šaltais gėrimais kokosų kevaluose. Taip pat uždaromojo vakarėlio metu vyko ir 5×5 tinklinio bei 2×2 paplūdimio teniso turnyrai, kurių nugalėtojai buvo apdovanoti RIO sporto arenos įsteigtais prizais. Studentai ir visi susirinkę turėjo galimybę atsipalaiduoti ir pajausti vasarą šiek tiek anksčiau laiko!