„KAUNO KOLEGIJOS DIENOS“: MIESTIEČIUS BUDINS „VAIZDUOTĖS FABRIKAS“

kkd15-75
Po Kauno miestą šurmuliuos „Kauno kolegijos dienos ’16“. Studentai pavasarį budins kovo 24 – balandžio 9 dienomis kviesdami įsijungti visus miestiečius. Šiais metais renginių ciklą lydės tema „Vaizduotės fabrikas“. „Kiekvienas šio linksmo fabriko lankytojas galės iš arčiau pažinti studentiško gyvenimo skonį ir pasijausti tikru vaizduotės guru“, – pažada renginį organizuojanti Kauno kolegijos studentų atstovybė (KKSA).

„Kauno kolegijos dienos ’16“ renginių ciklas:

KAS? Renginys „Naktinės dirbtuvės’16: kūrybos gatvė“
KADA? Kovo 24 d. nuo 17.00 val. iki ryto!
KUR? Kauno kolegijos studijų centras (Pramonės pr. 22A, Kaunas).
KAM? Moksleiviams.
KĄ VEIKSIME? Dirbtuves ves ne kas kitas, o patys Kauno kolegijos studentai, tad viso renginio metu moksleiviai turės puikią galimybę su jais pabendrauti, pasikonsultuoti rūpimais klausimais apie būsimas studijas, išgirsti studentų atsiliepimus, patirtis, patarimus. „Moksleiviai, mes jums padėsime susipažinti su gyvenimo ritmu Kauno kolegijoje – išbandysite įdomius praktinius užsiėmimus, susijusius su kolegijos siūlomomis specialybėmis. Bus įdomi naktis!“ – sako KKSA prezidentė Justina Jakubavičiūtė. Registracija vyksta čia.

KAS? League of Legends“ turnyras
KADA? Kovo 20 – balandžio 1 d. 9.00–20.00 val.
KUR? Kauno kolegijos studijų centras (Pramonės pr. 22A, Kaunas).
KAM? Visiems miestiečiams.
KĄ VEIKSIME? Domitės elektroniniu sportu? Tuomet tai proga susipažinti, pabendrauti ir įrodyti, kad jūsų komanda yra stipriausia ir gali pelnyti „Komandiškiausios“ titulą! Registracija vyksta čia.

KAS? Varžytuvės Barakiada“ 
KADA? Balandžio 4–8 d.
KUR? Kauno kolegijos akademinis miestelis (Pramonės pr. 20, 22, 22A, Kaunas).
KAM? Kauno kolegijos studentams.
KĄ VEIKSIME? Kauno kolegijos bendrabučių gyventojai savo išmanumą, vikrumą ir gerą nuotaiką kviečiami demonstruoti varžytuvėse „Barakiada“. „Bus netradicinių užduočių, reikalaujančių į užduoties situaciją žvelgti kitu kampu“, – pasakoja KKSA ir informuoja, kad šįmet bus renkamas stipriausias, unikaliausias bei ekstravagantiškiausias bendrabutis, kuriam bus įteiktas pereinamasis prizas „Nugalėtojų kūjis“.

KAS? Atviras renginys „Vaizduotės fabrikas“
KADA? Balandžio 9 d. 10.00–16.00 val.
KUR? Muzikinio teatro sodelis, prie kavinės „Miesto sodas“ (Laisvės al. 93, Kaunas).
KAM? Visiems miestiečiams.
KĄ VEIKSIME? Renginių ciklą „Kauno kolegijos dienos‘16“ vainikuos atviras renginys „Vaizduotės fabrikas“. „Miestiečiai, užsukite ir sužinokite, kokiomis praktiškomis ir naudingomis veiklomis sudomins Kauno kolegijos studentai“, – kviečia KKSA. Būsimieji specialistai mokys masažo subtilybių, konsultuos sveikatos priežiūros klausimais. Studentai taip pat siūlys nuobodžiauti neleisiančias, vaizduotę žadinančias užduotis – bus galima pasijusti skulptoriaus ar tekstilininko kailyje, iš degtukų dėžutės pasigaminti… fotoaparatą ir daugelį kitų netikėtų objektų.

Išsamesnė informacija apie renginių ciklą „Kauno kolegijos dienos ’16“ teikiama e. paštukksa.rsv@go.kauko.lt.

Prisijunkite ir gerai praleiskite laiką su Kauno kolegija!