Kauno kolegijos dienos 2017

Jau šį mėnesį Kauno mieste ir vėl matysis Kauno Kolegijos atributika. Prasidės daugelį metų vykstantis renginių ciklas „Kauno Kolegijos dienos‘17“. Šiais metais pasinaudoję renginiais Mes, Kauno Kolegija kviesime drąsiai svajoti ir judėti link užsibrėžtų tikslų. Pirmasis ciklo renginys – „Barakiada‘17“. Renginys skirtas Mūsų bendrabučių gyventojams. Tai yra renginys apie kurį per daug negalime atskleisti detalių, bet pažadame – bendrabučių gyventojai pajaus studentišką gyvenimą sporto ritmu ne tik dienos metu… Antrasis renginys skirtas specialiai 10-12 klasių moksleiviams, trečius metus iš eilės vyks „Naktinės dirbtuvės – išlaisvink savo svajones“. Kolegijoje praleisiantys naktį moskleiviai išbandys įvairius praktinius žaidimus, dalyvavaus naktinės dirbtuvėse bei bendraus jiems rūpimais klausimais su mūsų studentais. Pažadame, kad moksleiviai palikę mūsų aukštosios mokyklos patalpas išeis su naujomis žiniomis, pažintimis ir gerais įspūdžiais! Na, o pabaigai Kauno Kolegijos studentai, bei kiti atstovaujantys asmenys miestiečius kvies apsilankyti „Svajonių alėjoje”, kuriame miesto gyventojai ir jo svečiai galės sužinoti masažo paslapčių, atrasti savo meniškąją pusę piešime su chna dažais, konsultuotis veido odos problemos,o vaikų lauks daug įdomių pramogų ir kitokios veiklos. Dabar, kad būtų dar aiškiau, pasikartokime:

 

Barakiada‘17

DATA: Balandžio 3-7

VIETA: Pramonės pr.20, Kauno Kolegija

Renginys skirtas Kauno Kolegijos BENDRABUČIŲ GYVENTOJAMS.Taip pat mielai kviečiame nedalyvaujančius atvykti stebėti ir palaikyti komandas! Laimėtojai nebus pamiršti – balandžio 7-tą dieną vyks  renginys, kuriame laimėtojai bus apdovanoti, bei galės atsipūsti su kitomis komandomis.

 

Naktinės dirbtuvės – išlaisvink savo svajones

VIETA: Pramonės pr.20, Kauno Kolegija.

DATA: Balandžio 13 diena.

REGISTRACIJA: https://www.facebook.com/events/1872988356291485/

Renginys skirtas 10-12 KLASIŲ MOKSLEIVIAMS. Moksleivių naktis kolegijoje: įdomūs lektorių pasakojimai, įvairios dirbtuvės, kuriose įgis ir praktinių, ir teorinių žinių, bendravimas su studentais. Moksleiviai turės galimybę siekti savo svajonių įgyvendinimo jau tą naktį!

 

Svajonių alėja

VIETA: Miesto sodas

DATA: Balandžio 15

NUORODA: https://www.facebook.com/events/406913029687624/

Renginys skirtas visam KAUNUI IR JO LANKYTOJAMS. Atvykusių lauks tapyba ant vandens, masažai, konsultacijos, įvairūs prizai. Veiklos bus nuo didžiausio iki mažiausio, nes svajoti turi teisę kiekvienas!