,,Kauno kolegijos dienos‘ 16 – vaizduotės fabrikas”

kkd'16-9

Gražią šeštadienio popietę, Laisvės alėjoje, prie restorano ,,Miesto sodas“ nuo ryto šurmuliavo ir gera nuotaika dalinosi Kauno kolegijos studentai uždaromajame, visiems miestiečiams skirtame renginyje ,,KKD‘ 16 – vaizduotės fabrikas“. Kauno kolegijos studentų atstovybė visus kauniečius ir miesto svečius kvietė į Laisvės alėjoje įsikūrusį vaizduotės fabriką, kuriame linksmybių ir užsiėmimų galėjo rasti visi. ,,Norime pasidalinti savo žiniomis, gera nuotaika ir idėjomis su visais miestiečiais, todėl jau tradicija tampa, kad Kauno kolegijos dienas uždaro ir vainikuoja renginys skirtas visiems miesto praeiviams‘‘, – teigia organizatoriai.

Erdvės buvo suskirstytos fakultetais, kuriuose būsimi specialistai konsultavo įvairiais klausimais. Menų zonoje mažieji piešė ant vandens, popieriaus lapuose įamžino savo svajones, o studentės vaikų veidus puošė įvairiais piešiniais. Vadybos ir ekonomikos fakulteto palapinėje galėjote sutikti ne tik studentų su įvairiomis viktorinomis ir loginėmis užduotimis, bet ir indėnę su eskimu, kurie nepagailėjo šypsenų fotografijoms. Medicinos fakulteto zonoje būsimieji specialistai mokė masažo subtilybių, konsultavo sveikatos priežiūros – burnos higienos, taisyklingos laikysenos ir kitais – klausimais. Technologijų ir kraštotvarkos fakultetas sulaukė vieno iš didžiausių susidomėjimų, jau nuo ankstaus ryto aplink šurmuliavo vaikai, laukdami cukraus vatos, kuria vaišino studentai. Taip pat studentai kvietė miestiečius ir pasakojo apie augalų auginimą. Renginio lankytojai sėjo daržoves, gėles, o pasėtus augalus parsinešė namo, kur išdygę daigeliai dar ilgai primins apie Kauno kolegijos dienas. Laisvalaikio ir žaidimų zonoje netilo vaikų šurmulys, belaukdami savo mažųjų, tėveliai savo jėgas išbandė prie stalo futbolo,  futbopulo. Šokių kolektyvas ,,Kauko“ užbūrė savo šokiais ir geromis emocijomis.

,,Džiaugiamės dideliu žmonių susidomėjimu, smagu matyti besišypsančius ir laimingus žmonių veidus, dalintis gera nuotaika“ , – su tokiomis geromis emocijomis studentai ir miestiečiai uždarė Kauno kolegijos dienų renginių ciklą ,,KKD‘16 – vaizduotės fabrikas“. Vakare studentai kėlėsi į klubą ,,Xata“, kuriame išaiškėjo varžytuvių ,,Barakiada“ , bei skardinių akcijos nugalėtojai. Pirmąsias vietas laimėjo– pirmasis bendrabutis, kuriam atiteko pereinamasis prizas „Nugalėtojų kūjis” bei simbolinė dovana – durų renkena, kuri jau greitu metu atvers duris į naujai įrengtą laisvalaikio kambarį bendrabutyje. Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems Kauno kolegijos dienose.