D.U.K

  • Kam yra skiriamos skatinamosios stipendijos?

Skatinamosios stipendijos yra skiriamos 10-12% geriausiai besimokantiems grupės studentams, kurie neturi akademinių skolų, studijuojantiems bet kuria studijų forma, nepriklausomai nuo to, ar studijuoja valstybės finansuojamoje ar nefinansuojamoje vietoje.

 

Kelintame kurse yra skiriamos skatinamosios stipendijos?

Skatinamosios stipendijos yra skiriamos studentams nuo pirmo kurso antro semestro.

 

Kiek grupės studentų, studijuojančių tame pačiame kurse, gali gauti skatinamąją stipendiją?

Skatinamąją stipendiją skiriamos 10-12% geriausiai besimokantiems to pačio kurso ir tos pačios studijų krypties studentams.

 

Kiek kartų yra skiriama skatinamoji stipendija?

Skatinamoji stipendija yra skiriama du kartus per metus: pavasario semestre – už vasario – rugpjūčio mėnesiu ir rudens semestre – už rugsėjo – sausio mėnesius.

 

Kur reikia registruotis, norit gauti vietą bendrabutyje?

Norint gauti vietą bendrabutyje, reikia užsiregistruoti šiuo adresu: bendrabuciai.kaunokolegija.lt.

 

Kaip sužinoti, kad gavau vietą bendrabutyje?

Gavus vietą bendrabutyje į jūsų el.paštą bus atsiųstas pranešimas, kad vieta bendrabutyje jums yra paskirta, taip pat bus nurodytas ir paskirtas bendrabutis bei kambarys, kuriame gyvensite.

 

Ar patekus į Kauno kolegiją trečiu etapu yra galima gauti vietą bendrabutyje?

Trečiame etape priimtiems studentams yra paskirtas kelių dienų laikotarpis, per kurį jie gali pildyti prašymus dėl vietos bendrabutyje.

 

Ką daryti, jei negavau vietos bendrabutyje?

Vietų bendrabučiuose yra mažiau nei norinčių juose gyventi, todėl negavus vietos bendrabutyje, esate įtraukiamas į laukiančiųjų sąrašą, kurie vietą bendrabutyje gauna, tuo metu, kai jos atsilaisvina. Dažniausiai tai būna spalio – lapkričio mėnesiais bet pasitaiko ir anksčiau.

 

Kada yra pasirašoma sutartis, dėl apsigyvenimo bendrabutyje?

Sutartis yra pasirašius apsigyvenus bendrabutyje.

 

Kada yra galima apsigyventi bendrabutyje?

Studentai, kurių pavardės yra paskelbtos sąrašuose, į bendrabutį turi atvykti Kauno kolegijos internetiniame puslapyje paskelbtu laiku. Dažniausiai tai būna rugpjūčio 30-31 dienomis nuo 9 iki 19val.

 

Kur yra galima rasti bendrabučių vedėją?

Kauno kolegijos bendrabučių vedėja yra įsikūrusi pirmojo bendrabučio pirmame aukšte.

 

Ką reikia daryti norint gauti valstybės remiamą paskolą?

Studentas, norintis gauti paskolą, turi registruotis Valstybinio studijų Fondo interneto svetainėje užpildydamas nustatytos formos prašymą.

 

Kam yra teikiamos valstybės remiamos paskolos?

Valstybės remiamos paskolos yra teikiamos pirmosios pakopos studentams (bakalauro studijos), vientisųjų studijų studentams, antrosios pakopos studentams (magistro studijos), trečiosios pakopos studentams (doktorantūros studijos) ir laipsnio nesuteikiančių studijų programų studentams (rezidentūra, studijos pedagogo kvalifikacijai įgyti).

 

Ar pavasario semestre galima pildyti paraišką dėl paskolos studijų kainai sumokėti?

Pavasario semestre papildomai teikiamos tik paskolos gyvenimo išlaidoms bei dalinėms studijoms pagal tarptautines (tarpžinybines) sutartis.

Warning: Undefined array key "pages" in /home/ktksa/domains/kksa.lt/public_html/wp-content/plugins/facebook-messenger-customer-chat/facebook-messenger-customer-chat.php on line 117