AKTUALI INFORMACIJA LAISVŲ AUTOMOBILIŲ STOVĖJIMO VIETŲ PASIGENDANTIEMS STUDENTAMS

Turbūt ne vienas iš vairuojančių transporto priemonę studentų pastebėjo, jog pirmoje dienos pusėje Kauno kolegijos automobilių stovėjimo aikštelės (šalia Technologijų ir kraštotvarkos, Vadybos ir ekonomikos fakultetų) yra perpildytos asmeninių keturračių susisiekimo priemonių. Tuomet jau nebegalvojama apie tai, ar bus įmanoma surasti laisvą vietą automobiliui pastatyti. Atvykus į paskaitas arba skubant iš jų ima kamuoti kiti įvairūs klausimai: ar šioje vietoje paliktas automobilis netrukdys kitiems vairuojantiesiems? Ar rasiu „neužstatytą“ savo transporto priemonę? Ar išvykstant iš aikštelės nekliudysiu šalia stovinčio automobilio? Galybė į šiuos klausimus atsakančių situacijų neretai sugadina nuotaiką visai dienai.

           Siekdami to išvengti Kauno kolegijos studentų atstovybė ėmėsi elementarių  priemonių palengvinti kasdienybę dviem rūšims vairuojančių studentų:

  • tiems, kurie linkę savo transporto priemone užstatyti išvažiavimą iš stovėjimo vietos kitam automobiliui;
  • tiems, kurių automobilis dėka kitos transporto priemonės yra „įkalinamas“ stovėjimo vietoje.

            Kokios tos priemonės?

         Šiuo metu prie Vadybos ir ekonomikos fakulteto (Pramonės pr. 20) įėjimų bei Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto (Pramonės pr. 22) pagrindinio įėjimo kabantys plakatai informuoja, jog susiklosčius nemaloniai situacijai, kuomet tenka užtverti automobiliu kelią kitai (-oms) transporto priemonei (-ėms), siūloma nusiplėšti vietoje esantį lapuką, ant jo užrašyti savo asmeninį telefono numerį ir užpildytą lapuką padėtį už ne vietoje stovinčio automobilio priekinio lango.
Tai leis vairuotojams sutaupyti laiko bei komunikuoti tarpusavyje.

        Taipogi,  TAIP elgtis patariama ir studentams, kurių vairuojamų transporto priemonių dalys gali kliudyti pravažiuojančiam automobiliui.

               Būkime dėmesingi ne tik sau, bet ir kitiems!