Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto ataskaitinė konferencija

DSCF2993

Š. m. balandžio 14 dieną vyko eilinė Kauno kolegijos Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto studentų atstovybės (TKF SA) pirmininko ataskaitos teikimo ir naujojo pirmininko rinkimų konferencija. Buvo pristatyta 2015-10-22 – 2016-04-14 laikotarpio veiklos ataskaita bei buvo renkamas naujas vadovas TKF SA pirmininko pareigoms užimti. Buvęs pirmininkas, Rimvydas Tamošiūnas, aptarė darbus, kuriuos nuveikė būdamas pirminiko pareigose. Taip pat paminėjo, jog šiek tiek gailisi, kad jo kadencija truko tik 6 mėnesius, o ne visus metus.

Kandidatai į pirmininko pareigas buvo du – Ainis Kulikauskas ir Iveta Šakytė.  Po kiekvieno kandidato į pirmininko pareigas prisistatymų, delegatai bei svečiai galėjo užduoti klausimų, kurie padėtų apsispręsti, kuris iš dviejų kandidatų yra vertesnis pirmininko pareigų. Atėjus balsavimo momentui kiekvienas iš seniūnų galėjo atiduoti savo balsą “už” bet kurį kandidatą arba “susilaikyti”. Po balsavimo paaiškėjo, kad delegatų nuomone, vertesnis tapti TKF SA pirmininku yra Ainis Kulikauskas.  Naująjam pirmininkui buvo perleistas TKF SA pirmininkų simbolis – raktas su buvusių pirmininkų vardais ir kadencijų datomis.

TKF SA komanda dėkoja buvusiam pirmininkui Rimvydui Tamošiūnui už viską ką jis nuveikė, per tą laiką kol buvo pirmininku. Taip pat tikisi, kad nepamirš TKF SA veiklos ir toliau aktyviai joje dalyvaus. O naująjam pirmininkui linkime kantrybės, stiprybės, neprarasti motyvacijos, teigiamų emocijų ir su komanda nuveikti didelius darbus!